1 / 5Görseller temsilidir; araca ait gerçek fotoğraflar değildir.
Renault Clio 2022
Bu ilanın fiyat seviyesi ve piyasa değerine göre konumu
Referans skoru, piyasa verilerine göre fiyat seviyenizin değerlendirilmesini sağlar. 85 skoru, aracın piyasa üstü olduğunu gösterir.
Buradaki tüm fiyat ve skor değerleri piyasa verilerine dayalı istatistiksel tahminlerdir; kesin ekspertiz sonucu veya yatırım / alım-satım tavsiyesi niteliği taşımaz.
Bu araç için öne çıkan aktif ilanlar
| Fotoğraf | Marka / Model | Yıl | KM ↕ | Fiyat ↕ | Şehir ↕ | Yakıt | Vites | Carvalyo Score | Tarih ▼ | Karşılaştırma | Favori |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 85.000 km | 1.135.000 ₺ | Sakarya Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi Arifiye | Benzin | Otomatik | 94 | 12 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 100.000 km | 1.090.000 ₺ | Kocaeli Barbaros Mh. Körfez | Benzin | Otomatik | 92 | 12 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 106.000 km | 925.000 ₺ | İstanbul 100. Yıl Mh. Bağcılar | Benzin | Otomatik | 102 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 85.000 km | 995.950 ₺ | İstanbul Maltepe Mh. Zeytinburnu | Benzin | Otomatik | 89 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 82.000 km | 1.150.000 ₺ | Kocaeli Aydınlık Mh. Kandıra | Benzin | Otomatik | 93 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 58.000 km | 1.180.000 ₺ | Adana Varsaklar Mh. Kozan | Benzin | Otomatik | 95 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 57.000 km | 1.045.000 ₺ | İstanbul Battalgazi Mh. Sultanbeyli | Benzin | Otomatik | 108 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 96.000 km | 1.080.000 ₺ | İstanbul Gökevler Mh. Esenyurt | Benzin | Otomatik | 94 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 111.000 km | 805.000 ₺ | İstanbul Bahçelievler Mh. Bahçelievler | Benzin | Otomatik | 105 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 69.000 km | 1.175.000 ₺ | Sakarya Dilmen Mh. Erenler | Benzin | Otomatik | 93 | 11 Eki |
Bu araç için son satış kayıtları
| Foto | Marka / Model | Yıl | KM ↕ | Satış Fiyatı ↕ | Şehir ↕ | Yakıt | Vites | Score | Satış Tarihi ▼ | Satış Süresi ↕ | Karşılaştırma | Favori |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 94.000 km | 1.095.000 ₺ | İstanbul Cumhuriyet Mh. Beylikdüzü | — | 08 Eki 26 | 1 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 59.000 km | 1.110.000 ₺ | İstanbul Fevzi Çakmak Mh. Pendik | — | 08 Eki 26 | 1 gün | |||||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 78.500 km | 1.150.000 ₺ | Gaziantep Fırat Mh. Nizip | Benzin | Otomatik | 95 | 08 Eki 26 | 120 gün | ||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 48.000 km | 1.085.000 ₺ | Gaziantep Fıstıklık Mh. Şehitkamil | — | 08 Eki 26 | 3 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 61.000 km | 1.200.000 ₺ | İzmir Aktepe Mh. Gaziemir | — | 08 Eki 26 | 6 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 54.600 km | 1.094.000 ₺ | Muğla Turgutreis Mh. Bodrum | — | 08 Eki 26 | 9 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 83.000 km | 1.190.000 ₺ | Diyarbakır Merkez Kayapınar | — | 07 Eki 26 | 6 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 89.000 km | 1.048.000 ₺ | İstanbul Eyüp Sultan Mh. Sancaktepe | — | 07 Eki 26 | 14 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 77.000 km | 1.095.000 ₺ | İstanbul Turgut Özal Mh. Esenyurt | — | 07 Eki 26 | 7 gün | |||||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 17.642 km | 1.222.500 ₺ | Tokat Topçam Mh. Merkez | Benzin | Otomatik | 101 | 07 Eki 26 | 4 gün |
İkinci el Renault Clio fiyatları kilometre, model yılı, donanım ve hasar/ekspertiz durumuna göre değişir. Yukarıda incelediğiniz Renault Clio 2022 (112.000 km, İstanbul) için ilan fiyatı 1.095.000 TL. Renault Clio 2022 fiyatı, benzer araçların gerçek piyasa değeriyle karşılaştırıldığında Carvalyo Score ile ölçülür; böylece bu aracın pahalı mı yoksa uygun fiyatlı mı olduğunu tek bakışta görürsünüz.
Renault Clio kaç para eder, Renault Clio ne kadar ve 2. el Renault Clio değeri gibi soruların yanıtını gerçek ilan ve gerçekleşmiş satış verisiyle bulabilirsiniz. Renault Clio almadan ya da satmadan önce benzer ilanları ve gerçek satış fiyatlarını yukarıda karşılaştırın; kendi aracınızın değerini ise ücretsiz araç değerleme ile öğrenin.
© 2026 Carvalyo. Tüm hakları saklıdır.