1 / 5Görseller temsilidir; araca ait gerçek fotoğraflar değildir.
Renault Clio 2022
Bu satışın fiyat seviyesi ve piyasa değerine göre konumu
Referans skoru, piyasa verilerine göre fiyat seviyenizin değerlendirilmesini sağlar. 101 skoru, aracın piyasa değerinde olduğunu gösterir.
Buradaki tüm fiyat ve skor değerleri piyasa verilerine dayalı istatistiksel tahminlerdir; kesin ekspertiz sonucu veya yatırım / alım-satım tavsiyesi niteliği taşımaz.
Bu araç için öne çıkan aktif ilanlar
| Fotoğraf | Marka / Model | Yıl | KM ↕ | Fiyat ↕ | Şehir ↕ | Yakıt | Vites | Carvalyo Score | Tarih ▼ | Karşılaştırma | Favori |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 112.000 km | 1.095.000 ₺ | İstanbul Merkez Avcılar | Benzin | Otomatik | 85 | 12 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 85.000 km | 1.135.000 ₺ | Sakarya Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi Arifiye | Benzin | Otomatik | 94 | 12 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 100.000 km | 1.090.000 ₺ | Kocaeli Barbaros Mh. Körfez | Benzin | Otomatik | 92 | 12 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 106.000 km | 925.000 ₺ | İstanbul 100. Yıl Mh. Bağcılar | Benzin | Otomatik | 102 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 85.000 km | 995.950 ₺ | İstanbul Maltepe Mh. Zeytinburnu | Benzin | Otomatik | 89 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 82.000 km | 1.150.000 ₺ | Kocaeli Aydınlık Mh. Kandıra | Benzin | Otomatik | 93 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 58.000 km | 1.180.000 ₺ | Adana Varsaklar Mh. Kozan | Benzin | Otomatik | 95 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 57.000 km | 1.045.000 ₺ | İstanbul Battalgazi Mh. Sultanbeyli | Benzin | Otomatik | 108 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 96.000 km | 1.080.000 ₺ | İstanbul Gökevler Mh. Esenyurt | Benzin | Otomatik | 94 | 11 Eki | ||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 111.000 km | 805.000 ₺ | İstanbul Bahçelievler Mh. Bahçelievler | Benzin | Otomatik | 105 | 11 Eki |
Bu araç için son satış kayıtları
| Foto | Marka / Model | Yıl | KM ↕ | Satış Fiyatı ↕ | Şehir ↕ | Yakıt | Vites | Score | Satış Tarihi ▼ | Satış Süresi ↕ | Karşılaştırma | Favori |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 94.000 km | 1.095.000 ₺ | İstanbul Cumhuriyet Mh. Beylikdüzü | — | 08 Eki 26 | 1 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 59.000 km | 1.110.000 ₺ | İstanbul Fevzi Çakmak Mh. Pendik | — | 08 Eki 26 | 1 gün | |||||
![]() | Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 78.500 km | 1.150.000 ₺ | Gaziantep Fırat Mh. Nizip | Benzin | Otomatik | 95 | 08 Eki 26 | 120 gün | ||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 48.000 km | 1.085.000 ₺ | Gaziantep Fıstıklık Mh. Şehitkamil | — | 08 Eki 26 | 3 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 61.000 km | 1.200.000 ₺ | İzmir Aktepe Mh. Gaziemir | — | 08 Eki 26 | 6 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 54.600 km | 1.094.000 ₺ | Muğla Turgutreis Mh. Bodrum | — | 08 Eki 26 | 9 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 83.000 km | 1.190.000 ₺ | Diyarbakır Merkez Kayapınar | — | 07 Eki 26 | 6 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 89.000 km | 1.048.000 ₺ | İstanbul Eyüp Sultan Mh. Sancaktepe | — | 07 Eki 26 | 14 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 77.000 km | 1.095.000 ₺ | İstanbul Turgut Özal Mh. Esenyurt | — | 07 Eki 26 | 7 gün | |||||
Renault Clio 1.0 TCe Joy | 2022 | 139.000 km | 999.950 ₺ | Ankara Yıldıztepe Mh. Altındağ | — | 07 Eki 26 | 2 gün |
Bu Renault Clio 2022 (17.642 km, Tokat) 1.222.500 TL'ye satıldı. İkinci el Renault Clio satış fiyatları kilometre, model yılı, donanım ve hasar durumuna göre değişir; gerçekleşmiş satış verisi, ilan fiyatından farklı olarak aracın piyasada gerçekte ne kadara el değiştirdiğini gösterir.
Renault Clio kaç para eder, 2. el Renault Clio ne kadar ve Renault Clio 2022 satış fiyatı gibi soruların yanıtını gerçek verilerle görebilirsiniz. Daha fazla Renault Clio satışını ve güncel ilanı yukarıda inceleyin; kendi aracınızın güncel piyasa değerini ise ücretsiz araç değerleme ile öğrenin.
© 2026 Carvalyo. Tüm hakları saklıdır.